Aktuality

11.1.2019

Podpora ze strany JMK

Rádi bychom poděkovali za podporu v roce 2018, které se nám dostalo ze strany JMK v rámci dotačního programu Rozvoj materiálně...

10.1.2018

Podpora ze strany JMK

Rádi bychom poděkovali za podporu v roce 2017, které se nám dostalo ze strany JMK v rámci dotačního programu Rozvoj materiálně...

STROM


Speleoteam

Výměna mládeže

V rámci Evropského projektu "Mládež v akci" proběhne v termínu 21.-30. září 2007 akce s názvem SPELEOTEAM. Zúčastní se jí 30 mladých lidí ve věku 18 až 25 let z Česka, Slovenska, Polska, Itálie, Rumunska a Francie. Akce navazuje na úspěšný pilotní projekt z roku 2005 pro účastníky z ČR a SR.

10 dní na Mlýně

Deset dní strávíme společně na skautské základně Horní Mlýn. Poznáme se navzájem, a zároveň poznáme zvyklosti jiných evropských zemí. Na vlastní kůži pocítíme krásy a nebezpečí krasových skal, útvarů a jeskyní. Pochopíme systém ochrany přírody v CHKO a pronikneme do činnosti speleologů. Budeme diskutovat o společném životě na evropském kontinentu. Pomůžeme vybudovat chodník, kterým zpřístupníme veřejnosti nebezpečné a obtížně přístupné místo krasového útvaru.

Moravský Kras, Kuřim a Brno

Většina aktivit proběhne v atraktivní oblasti CHKO Moravský Kras. Navštíme veřejně přístupné jeskyně i nepřístupné prostory. Zavítáme na jednu z největších umělých horolezeckých stěn v ČR, která se nachází v Kuřimi a prohlédneme si i město Brno.

Správa CHKO Moravský kras

Ve spolupráci se správou CHKO Moravský kras proběhnou přednášky, diskuze, promítání a prohlídky krasových útvarů.